Stowarzyszenie J-elita

Punktem zwrotnym w moim życiu było nawiązanie kontaktu z ludźmi z Towarzystwa Wspierania Osób z Nieswoistymi Zapaleniami Jelit J-elita.j-elita

Przez większość czasu, myślałem, że z problemami jelitowymi jestem na tym świecie całkowicie sam i że wszystko rozgrywa się tylko w mojej głowie. Miałem wrażenie, że jestem w błędnym kole, które jest tylko jedno na całym świecie i nikogo więcej tego typu problemy nie dotyczą. Bardzo się mylił ponieważ trafiłem na forum J-elity, gdzie zostałem bardzo miło przyjęty i poznałem masę życzliwych osób, które nie tylko pomogły mi oswoić się z moją chorobą ale również udzieliły cennych wskazówek gdzie i jak szukać pomocy.

Nie mógłbym również zapomnieć o tym, iż J-elita prężnie działa w całej Polsce działając na rzecz chorych. W jej zasobach warto zwrócić szczególną uwagę na kwartalniki i poradniki dostępne za darmo na stronie Towarzystwa. To prawdziwa skarbnica wiedzy i dowód na to, iż w temacie nieswoistych zapaleń nie zostało jeszcze powiedziane ostatnie słowo.

Dlatego wszystkich chorych (zarówno na nieswoiste zapalenia, zespół jelita drażliwego jak i inne) oraz osoby zainteresowane zachęcam do zapoznania się z działalnością Towarzystwa i dołączenie do „CuDacznej” społeczności! Towarzystwo na pewno nie odmówi pomocy nikomu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *